در مسابقات تیر اندازی با کمان جام رمضان که با تأخیر اعلام شد الهام امجدیه از باشگاه برق نایب قهرمان این رقابت ها شد . در ضمن تیر اندازی با کمان باشگاه برق نایب قهرمان مسابقات شهرداری استان تهران شد .

سازمان ورزش بسیج سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ

باشگاه برق (موسسه) نایب قهرمان شد

 

بانوان تیرانداز باشگاه برق تهران (موسسه) در مسابقات تیراندازی (تفنگ و طپانچه بادی) جشنواره ریحانه النبی حایز مقام نایب قهرمانی این دوره از مسابقه‌ها شدند.

در این رقابتها بیست و دو تیم از مراکز مقاومت بسیج خواهران استان تهران حضور داشتند و در مسابقه‌هایی بسیار حساس و رقابتهایی بسیار نزدیک تیم مرکز مقاومت بسیج جماران با کسب 1200 امتیاز عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کرد و تیم‌های بسیج برق تهران و بسیج مفتح به ترتیب عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در قسمت انفرادی تفنگ بادی ناهید دالوند از بسیج خواهران برق تهران مقام دوم را به دست آورد و در طپانچه بادی کبری نیک‌خو با کسب 190 امتیاز مقام قهرمانی را برای بسیج برق تهران به ارمغان آورد. در طپانچه بادی لیدا ایران دوست هم از بسیج برق تهران حایز رتبه سوم شد و با امتیازاتی که اکرم السادات رضوی، مینا حیدری و سمانه کرم بخش به دست آوردند تیم بسیج خواهران برق تهران عنوان نایب قهرمانی رقابتها را از آن خود کرد.

مربی تیم برق تهران سکینه نبوی بود و آرزو یامی‌هم سمت سرپرست تیم را بر عهده داشت. این موفقیت را به همه خواهران گرامی‌تبریک می‌گوییم.

 

اسامی‌تیم های شرکت کننده :

1-        ناحیه مقاومت بسیج سلمان    2- ناحیه مقاومت بسیج الغدیر

3- ناحیه مقاومت بسیج امیر   4- ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی

5- ناحیه مقاومت بسیج ابوذر     6- ناحیه مقاومت بسیج ادارات

7- ناحیه مقاومت بسیج برق تهران 8- ناحیه مقاومت بسیج جماران

9- ناحیه مقاومت بسیج عمار  10- ناحیه مقاومت بسیج کمیل

11- ناحیه مقاومت بسیج کربلا    12- ناحیه مقاومت بسیج مفتح

13- ناحیه مقاومت بسیج مطهری   14- ناحیه مقاومت بسیج مقداد

15- ناحیه مقاومت بسیج محلاتی    16- ناحیه مقاومت بسیج مسلم

17- ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر18- ناحیه مقاومت بسیج ولی عصر

19- ناحیه مقاومت بسیج قدس 20- ناحیه مقاومت بسیج باهنر

21- ناحیه مقاومت بسیج بهشتی   22- ناحیه مقاومت بسیج شهرداری

امیرحسین خادمیان - مدال برنز - تایلند

در مسابقات جودوی قهرمان جوانان آسیا
خادمیان جودوکار موسسه برنده مدال برنز شد

 

امیرحسین خادمیان جودوکار موسسه در وزن 73- کیلوگرم مسابقات جودوی قهرمانی جوانان آسیا موفق شد با شکست دادن رقیبهای ازبک و سوریه‌ای خود برنده مدال برنز آسیا در این گروه سنی شود.
خادمیان پیش از این قهرمان المپیاد ایرانیان شده بود و در مسابقات انتخابی درون اردویی با غلبه بر کلیه حریفان خود به عضویت تیم جوانان ایران درآمد. وی کلیه مراحل رشد و ترقی خود را در مدرسه جودوی موسسه فرهنگی ورزشی برق تهران گذرانده و شاگرد مسعود ابدی نقش استاد جودوی موسسه است.
این موفقیت ارزنده را به خادمیان و ابدی نقش مربی او تبریک می‌گوییم.

 

مسابقه سیمولتانه عبارت است از مسابقه شطرنج همزمان یک نفر با چندنفر (200،100،50 و300و… نفر) مؤسسه تاکنون 6دوره مسابقه سیمولتانه انجام اده ومصمم است با مساعدت وهمراهی حق شناس استاد شطرنج مؤسسه یکدوره دیگر از این مسابقه را برگزار نماید.

قراراست دراین مسابقه یکی از ملی پوشان شطرنج بایکی از جانبازان نابینای جنگ تحمیلی و50شرکت کننده دیگر رودرروی یکدیگر قرارگیرند.