در مسابقات تکواندو حوضه جنوب شرق تهران یازده مدال نصیب پسران تکواندو کار باشگاه برق گردید . یک مقام اولی یک مقام نایب قهرمانی و 8 عنوان سومی نصیب تکواندو کاران باشگاه برق شد . ضمنا یک مقام سومی نیز در مسابقه های انتخابی استان تهران به نام باشگاه برق ثبت شد . مسابقه های مذکور در گروئ های سنی خردسالان و نونهالان برگذار شد .

مسابقات شطرنج در مسابقه های لیگ دست یک شطرنج باشگاه های تهران شطرنج بازان باشگاه برق دست به کار بزرگی زدند و نیز پیشگام صدر نشین مسابقات را با نتیجه ی 2/5 و 1/5 شکست دادند .

در مسابقه های قهرمانی لیگ دسته یکم شطرنج باشگاه های تهران ، تیم شطرنج باشگاه صنعت برق تهران در هفته دوم این رقابتها در سد تیم پر قدرت پیشگام که تعدادی از بهترین های تهران را در اختیار دارد متوقف شد و با نتیجه 3 بر 1 نتیجه را واگذار کرد . رضا اویسی چهره پیروز تیم شطرنج باشگاه برق در مقابل تیم پیشگام بود . راجی، تیمور لو و رجبی دیگر اعضای تیم برابر حریفان خود شکست را پذیرا شدند . تیم شطرنج باشگاه صنعت برق تهران در هفته سوم با قرعه استراحت روبه رو است . بنابر اطلاعاتی که مهران حق شناس مدیر و مربی شطرنج باشگاه برق در اختیار ما قرار داد تیم شطرنج باشگاه میتواند یکی از سه تیم برتر این رقابت ها باشد ، البته مشروط به آنکه حادثه غیر مترقبه ای رخ ندهد .

 

مسابقه سیمولتانه عبارت است از مسابقه شطرنج همزمان یک نفر با چندنفر (200،100،50 و300و… نفر) مؤسسه تاکنون 6دوره مسابقه سیمولتانه انجام اده ومصمم است با مساعدت وهمراهی حق شناس استاد شطرنج مؤسسه یکدوره دیگر از این مسابقه را برگزار نماید.

قراراست دراین مسابقه یکی از ملی پوشان شطرنج بایکی از جانبازان نابینای جنگ تحمیلی و50شرکت کننده دیگر رودرروی یکدیگر قرارگیرند.