برگزاری دوره های آموزش اسکیت

برگزاری دوره ها آموزشی اسکیت جهت دختران و پسران
موسسه فرهنگی ورزشی برق تهران در نظر دارد اقدام بهبرگزاری دوره های آموزشی اسکیت ویژه دختران و پسران در مقطع سنی 3 الی 10 سال نماید.

شروع کلاس ها: اول خرداد ماه سال 1390
روز های زوج از ساعت 15 الی 16:30 ویژه پسران
روز های فرداز ساعت 15 الی 16:30 ویژه دختران

برگزاری دوره های آموزش اسکیت

ویژه دختران و پسران

برگزاری دوره ها آموزشی اسکیت جهت دختران و پسران
موسسه فرهنگی ورزشی برق تهران در نظر دارد اقدام بهبرگزاری دوره های آموزشی اسکیت ویژه دختران و پسران در مقطع سنی 3 الی 10 سال نماید.
شروع کلاس ها: اول خرداد ماه سال 1390
روز های زوج از ساعت 15 الی 16:30 ویژه پسران
روز های فرداز ساعت 15 الی 16:30 ویژه دختران

برنامه شنای آموزشی بهمن ماه 1389 به شرح ذیل اعلام میگردد:

1-      سانس 9 الی 10:30                       مبتدی 2

2-      سانس 11 الی 12:30                     مبتدی 1

3-      سانس 13:30 الی 15                     خصوصی یا نیمه خصوصی

4-      سانس 15 الی 16:30                     پیشرفته (قورباغه)

5-      سانس 17 الی 18:30                     مبتدی1 مبتدی 2 تکمیلی 3 شنا

1-      ژیمناستیک پسران در رده سنی 5 تا 9 سال

روز های فرد از ساعت        14 الی 16:30

2-      ژیمناستیک و آکروژیم پسران

روز های فرد از ساعت        19:30 الی 21

3-      ایروبیک و آکروژیم مردان و پسران

روز های زوج از ساعت      21 الی 22:30

1-      کلاس های آموزشی کشتی مردان

روز های زوج از ساعت      6 الی 8

                                    16 الی 17:30                

                                    17:30 الی 19

2-      کلاس های آموزشی جودو پسران

روز های زوج از ساعت      16:30 الی 18

3-      کلاس های آموزشی جودوی مردان و پسران

روز های زوج از ساعت      21 الی 22:30

4-      کلاس های آموزشی جودوی مردان و پسران

روز های فرد از ساعت        19:30 الی 21

5-      کلاس های آموزش بسکتبال

یکشنبه و پنج شنبه از ساعت             19:30 الی 21

برنامه دوره های آموزشی والیبال جهت بانوان

زمان بندی کلاس ها به شرح ذیل میباشد.

 

روز های یکشنبه ساعت 15 الی 16:30

روز های سه شنبه ساعت 16:30 الی 18

مربی: خانم نسرین خزایی

 

برنامه دوره های آموزشی والیبال آقایان (مبتدی)

زمان بندی کلاس ها به شرح ذیل میباشد.

روز های شنبه ساعت 19:30 الی 21

روز های شنج شنبه ساعت 18 الی 19:30

افتخاری دیگر برای موسسه فرهنگی ورزشی برق تهران

در مسابقات تیر و کمان انتخابی تیم ملی سرکار خانم نسرین قشقایی از باشگاه برق تهران به کمک مربی  ارزنده خود آقای مهرداد غلامی مجوز حضور در تیم ملی را به شایستگی اخذ نمودند. برای ایشان آرزوی موفقیت داریم.

محمد امین مهاجر نونهال و گل نو شکوفته باشگاه تیر و کمان موسسه در مسابقات قهرمانی نونهالان ایران با چیره دستی خود و به هدف نشاندن تیر هایش عنوان نایب قهرمانی ایران را به خود اختصاص داد. این موفقیت را به محمد امین و خانواده اش تبریک میگوئیم.


در مسابقه های جودوی نوجوانان ایران که در شهر تهران برگزار شد تیم تهران حایز رتبه سوم شد.

در تیم تهران امیر حسین اقوامی از مدرسه جودوی برق (موسسه) که در معیت تیم تهران در مسابقات شرکت داشت حایز رتبه سوم شد و حمید رضا ملکزاده دیگر جودو کار موسسه در وزن 60 کیلو به عنوان پنجم دست یافت. ملک زاده در مسابقات امسال نوجوانان تهران قهرمان شده بود.

امیر حسین خادمیان جودو کار موسسه که به عضویت تیم ملی جوانان ایران در آمده است هفته گذشته در یک سفر تدارکاتی قبل از شروع مسابقات جودوی قهرمانی جوانان جهان در مراکش  همراه با تیم جوانان ایران به کشور کره جنوبی اعزام شد.

آموزش بیش از200 نفر در مدرسه جودوی موسسه

در مدرسه جودوی موسسه در سال جاری بیش از 200 جودوکار در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان تمرینات و دوره های آموزشی خود را زیر نظر مسعود ابدی نقش استاد جودوی موسسه انجام می دهند. در میان این 200 تن بیش از 40 نفر از آنان از فرزندان کارکنان برق تهران هستند.

 

ورزش در موسسه فرهنگی ورزشی تهران یا همان باشگاه برق که قدمتی چهل ساله دارد پرشتاب و البته منطقی و از سر درایت به سمت و سوی تحولی اساسی گام برمی دارد.

سیر این تغییرات و تحولات به گونه ای است که در تاریخ باشگاه برق که کسوتی چهل و چند ساله دارد نظیر و مانند نداشته است! در مهر ماه با تلاش های مسئولان ذیربط در اداره بهره برداری از سالن ها و مکان های ورزشی ساختمان مرکزی و جهان پهلوان تختی و با حضور مربیان مجرب و کار آزموده ورزش های کشتی، کاراته و دفاع شخصی، یوگا، تنیس روی میز، دارت، بدمینتون و والیبال راه اندازی شده و میشود.

شروع تمرینات و کلاس های آموزش رشته های مذکور به شرح زیر است:

 

یوگا:

شروع: از هفدهم مهر ماه (ویژه بانوان)

شنبه و چهارشنبه 8 تا 9:30 صبح

مکان: سالن بدنسازی (ساختمان مرکزی)

 

کاراته و دفاع شخصی:

شروع: از بیست و یکم مهر ماه

شنبه، دوشنبه و چهارشنبه 21 تا 22:30

مکان: سالن والیبال (ساختمان مرکزی)


تنیس روی میز(پینگ پونگ) دختران:

شروع: از بیست و چهارم مهر ماه

روز های فرد از ساعت 16:30 تا 18

مکان: طبقه دوم سالن والیبال


تنیس روی میز(پینگ پونگ) بانوان:

شروع: از بیست و چهارم مهر ماه

روز های فرد از ساعت 15 تا 16:30

مکان: طبقه دوم سالن والیبال


تنیس روی میز(پینگ پونگ) آقایان:

شروع: از بیست و چهارم مهر ماه

روز های زوج از ساعت 16:30 تا 18

مکان: طبقه دوم سالن والیبال

 

بدمینتون (خانم ها و آقایان):

شروع: از بیست و چهارم مهر ماه

روز های فرد خانم ها و روز های زوج آقایان از ساعت 16:30 تا 18

 مکان: سالن والیبال

کشتی:

شروع: از 31 شهریور ماه

روز های زوج  ساعت 6 تا 8 صبح

مکان: سالن کشتی جهان پهلوان تختی (سالن جنوبی)


دارت (آقایان و بانوان):

شروع: از تاریخ بیست و چهارم مهر ماه

روز های فرد خانم ها و روز های زوج آقایان از ساعت 16:30 تا 18

مکان: طبقه دوم سالن والیبال (ساختمان مرکزی)


والیبال(آقایان):

            شروع: از تاریخ 11/7/89

روزهای فرد از ساعت 19:30 تا 21

مکان: سالن والیبال (ساختمان مرکزی)

سازمان ورزش بسیج سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ

باشگاه برق (موسسه) نایب قهرمان شد

 

بانوان تیرانداز باشگاه برق تهران (موسسه) در مسابقات تیراندازی (تفنگ و طپانچه بادی) جشنواره ریحانه النبی حایز مقام نایب قهرمانی این دوره از مسابقه‌ها شدند.

در این رقابتها بیست و دو تیم از مراکز مقاومت بسیج خواهران استان تهران حضور داشتند و در مسابقه‌هایی بسیار حساس و رقابتهایی بسیار نزدیک تیم مرکز مقاومت بسیج جماران با کسب 1200 امتیاز عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کرد و تیم‌های بسیج برق تهران و بسیج مفتح به ترتیب عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در قسمت انفرادی تفنگ بادی ناهید دالوند از بسیج خواهران برق تهران مقام دوم را به دست آورد و در طپانچه بادی کبری نیک‌خو با کسب 190 امتیاز مقام قهرمانی را برای بسیج برق تهران به ارمغان آورد. در طپانچه بادی لیدا ایران دوست هم از بسیج برق تهران حایز رتبه سوم شد و با امتیازاتی که اکرم السادات رضوی، مینا حیدری و سمانه کرم بخش به دست آوردند تیم بسیج خواهران برق تهران عنوان نایب قهرمانی رقابتها را از آن خود کرد.

مربی تیم برق تهران سکینه نبوی بود و آرزو یامی‌هم سمت سرپرست تیم را بر عهده داشت. این موفقیت را به همه خواهران گرامی‌تبریک می‌گوییم.

 

اسامی‌تیم های شرکت کننده :

1-        ناحیه مقاومت بسیج سلمان    2- ناحیه مقاومت بسیج الغدیر

3- ناحیه مقاومت بسیج امیر   4- ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی

5- ناحیه مقاومت بسیج ابوذر     6- ناحیه مقاومت بسیج ادارات

7- ناحیه مقاومت بسیج برق تهران 8- ناحیه مقاومت بسیج جماران

9- ناحیه مقاومت بسیج عمار  10- ناحیه مقاومت بسیج کمیل

11- ناحیه مقاومت بسیج کربلا    12- ناحیه مقاومت بسیج مفتح

13- ناحیه مقاومت بسیج مطهری   14- ناحیه مقاومت بسیج مقداد

15- ناحیه مقاومت بسیج محلاتی    16- ناحیه مقاومت بسیج مسلم

17- ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر18- ناحیه مقاومت بسیج ولی عصر

19- ناحیه مقاومت بسیج قدس 20- ناحیه مقاومت بسیج باهنر

21- ناحیه مقاومت بسیج بهشتی   22- ناحیه مقاومت بسیج شهرداری

از سوی مدیریت استخر موسسه فرهنگی ورزشی برق تهران برنامه آموزشی شنای بانوان در فصل پایز به شرح ذیل اعلام گردید:

         مبتدی 1 و 2 و پیشرفته ساعت 30/13 تا 15

         مبتدی 1 و 3 و پیشفته ساعت 15 تا 30/16

         مبتدی 2 و 3 و پیشرفته ساعت 17 تا 30/18

         مبتدی  1 و 2 و پیشرفته ساعت 30/18 تا 20

 

 

متقاپیان کلاس های خصوصی میتوانند برای مشاوره به مدیریت استخر در بخش بانوان مراجعه نمایند.

کلاس های آموزشی عمومی در صورت تکمیل ظرفیت تعیین شده برگزار خواهد شد.