با چهره ای متبسم و خلقی خوش ، مهندس خوش خلق مدیر عامل جدید شرکت برق منطقه ای تهران به باشگاه برق آمد ایشان با همراهی مهندس علی بیگ مدیریت عامل مؤسسه فرهنگی ورزشی صنعت برق تهران از تمامی اماکن ورزشی برق تهران بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های ورزشی کارکنان ، بازنشستگان و خانواده های گرانقدر برق تهران و دوره های آموزشی باشگاه برق قرار گرفت و گپ و گفتی هم با ورزشکاران از جمله حمید رضا ملک زاده قهرمان جودو نوجوانان آسیا داشت . مهندس خوش خلق با مدیران و روسای ادارات باشگاه برق هم در محل کارشان دیدار داشت و با چند و چون مسؤلیت های آنان و سیاست گذاری های مؤسسه در امور ورزش آشنا شد . در این ملاقاتها و بازدید ها که حمید رضا فردی مدیر امور رفاه و بازنشستگان برق تهران هم حضور داشت . مهندس علی بیگ مدیر عامل مؤسسه به طور مبسوط مدیر عامل شرکت برق منطقه ای تهران  را در جریان برنامه های ورزشی باشگاه برق اعم از دوره های آموزشی و تیمداری در رده های سنی پایه و فعالیت های عمرانی و تأسیساتی و تعمیراتی قرار داد .

فعالیت های پردامنه باشگاه صنعت برق تهران در جهت توسعه و تعمیم ورزش فوتبال در رده های سنی پایه در حد بسیار فراگیری در حال انجام شدن است . بهمین منظور دکتر شیرازی رئیس هیئت فوتبال استان تهران طی نامه ای از مدیریت عامل و مسئولان مدرسه فوتبال باشگاه برق در امر گسترش فوتبال پایه تشکر و قدردانی نمود. ماهم به دست اندرکاران مدرسه فوتبال و مربیان و سرپرستان تیم های پایه فوتبال باشگاه برق خسته نباشید می گوییم .


در مسابقه های جودوی نوجوانان ایران که در شهر تهران برگزار شد تیم تهران حایز رتبه سوم شد.

در تیم تهران امیر حسین اقوامی از مدرسه جودوی برق (موسسه) که در معیت تیم تهران در مسابقات شرکت داشت حایز رتبه سوم شد و حمید رضا ملکزاده دیگر جودو کار موسسه در وزن 60 کیلو به عنوان پنجم دست یافت. ملک زاده در مسابقات امسال نوجوانان تهران قهرمان شده بود.

امیر حسین خادمیان جودو کار موسسه که به عضویت تیم ملی جوانان ایران در آمده است هفته گذشته در یک سفر تدارکاتی قبل از شروع مسابقات جودوی قهرمانی جوانان جهان در مراکش  همراه با تیم جوانان ایران به کشور کره جنوبی اعزام شد.

آموزش بیش از200 نفر در مدرسه جودوی موسسه

در مدرسه جودوی موسسه در سال جاری بیش از 200 جودوکار در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان تمرینات و دوره های آموزشی خود را زیر نظر مسعود ابدی نقش استاد جودوی موسسه انجام می دهند. در میان این 200 تن بیش از 40 نفر از آنان از فرزندان کارکنان برق تهران هستند.

 

در شب های ماه مبارک رمضان مجموعه آبی موسسه (استخر، دو سونای خشک، دو سونای بخار، دو حوضچه جکوزی و حوضچه آب سرد) که بجز استخر جملگی تازه ساز و نو و شیک هستند پذیرای خیل دوستداران خود شد. استقبال از مجموعه آبی در بعضی از شب ها به حدی بود که مسئولان مجموعه آبی از پذیرش مراجعین خارج از ظرفیت استخر عذرخواهی میکردند.

 

استقبال بسیار عالی از مجموعه آبی موسسه

در شب های ماه مبارک رمضان مجموعه آبی موسسه (استخر، دو سونای خشک، دو سونای بخار، دو حوضچه جکوزی و حوضچه آب سرد) که بجز استخر جملگی تازه ساز و نو و شیک هستند پذیرای خیل دوستداران خود شد. استقبال از مجموعه آبی در بعضی از شب ها به حدی بود که مسئولان مجموعه آبی از پذیرش مراجعین خارج از ظرفیت استخر عذرخواهی میکردند.

واقعیت این است که پس از افتتاح سونا و جکوزی جدید موسسه که دارای امکاناتی مطلوب و عالی است، ظرفیت پذیرش مجموعه آبی افزایش خوبی داشته است و پیش بینی می شود افزونتر هم بشود.مجموعه آبی علاوه بر کارکنان برق تهران، شرکت های تابعه و عموم مورد توجه روز افزون تیم های ملی در رده های سنی مختلف قرار گرفته به طوری که در انعقاد قرارداده ها استفاده از مجموعه آبی در اولویت آنان قرار میگیرد. ضمناً به  آگاهی میرساند پس از پایان ماه مبارک رمضان استفاده از استخر و سونا ها و دوجکوزی موسسه به روال سابق باز گشته است

هفته گذشته مهندس سیدزمان حسینی مدیرعامل جدید شرکت برق منطقه‌ای تهران از موسسه فرهنگی ورزشی برق تهران بازدید کرد.

 

این بازدید نزدیک به پنج ساعت به طول انجامید و مهندس حسینی همه اجزاء و ارکان موسسه را با دقت مشاهده نمود و به طور مختصر با مسئولان و مدیران بخشهای مختلف موسسه در قالب پرسش و پاسخ از چند و چون کار آنان مطلع گشت. در این بازدید همه جانبه مدیرعامل موسسه مهندس حسینی را در در جریان کامل فعالیتهای موسسه قرارداد
مهندس حسینی در آخرین مرحله بازدید خود به موزه صنعت برق ایران رفت که اداره آن از فروردین 89 به عهده موسسه گذاشته شده است در موزه وقتی در گپ کوتاه کارکنان موزه متوجه گردید که باید به امور آنان رسیدگی شود بی‌درنگ دستورات لازم را صادر نمود تا کارکنان موزه بدون دغدغه خاطر به کار خود مشغول باشند.
در بازدید مدیرعامل جدید برق تهران، آقایان جزء خراسانی مدیریت روابط عمومی و زلفی گل سرپرست دفتر حراست برق تهران هم حضور داشتند.
امور عکاسی هم با ابوالفضل کمیجانی بود که عکسهای بازدیدهای مذکور را در اختیار موسسه و نشریه قرار دادند و جا دارد از ایشان تشکر کنیم.